Cose della Natura Duplex Corpo Supreme
2in1-functie voor de regelmatige lichaamsreiniging.
€ 15,46 € 18,19 -15%
(Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten)
Kenmerken & Voordelen
- Diepe reiniging
- Exfolieert en masseert
- Biologisch afbreekbaar
-
Unisex
Art. nr.: CDN-385-D33153332, Inhoud: 1 Stuk, EAN: n/a
Beschrijving
Deze natuurlijke, verfrissende 2-in-1-spons is ideaal voor het zacht reinigen van de huid. Lichte onzuiverheden en dode huidcellen worden op milde wijze verwijderd. De spons reinigt diepgaand zonder de huid uit te drogen of te irriteren. Hij is gemaakt van 100% natuurlijke luffa en natuurspons
- Luffa is een natuurlijke vezel gemaakt van biologisch afbreekbare en hernieuwbare bronnen. Eenmaal nat, zetten de luffa vezels uit en veranderen ze in een exfoliërend kussen.
- Natuurlijke sponzen zijn uitstekend geschikt voor massage. Dankzij hun unieke zachtheid en hun hypoallergene en antiseptische eigenschappen zijn ze de beste keuze voor de gevoelige en tere huid, zonder irritaties te veroorzaken zoals dat vaak wel gebeurt bij synthetische sponzen. Door hun complexe kanalenstelsel zijn ze zelfreinigend, waardoor ze sneller en gemakkelijker uit te spoelen zijn en geen geur ontwikkelen door bacteriën of schimmel.
Toepassing:
- Gebruik de luffakant bij een gevoelige huid 1x per week, bij een normale tot vette huid 2x of vaker.
- De kant met de natuurspons kan dagelijks worden gebruikt.
- Breng een paar druppels reinigingsmiddel aan op het vochtige luffagedeelte en masseer het met cirkelvormige bewegingen in op de vochtige huid.
- Spoel het lichaam af met water en masseer de huid vervolgens zachtjes met de natuursponskant.
- Vervang het product elke 4-6 maanden bij regelmatig gebruik.
- Niet in de wasmachine wassen: indien nodig kun je de spons een paar uur in lauw water met een lepel baking soda laten weken, goed uitspoelen en laten drogen.
Opmerkingen:
- Gebruik het luffa gedeelte niet op een beschadigde of geïrriteerde huid!
- Niet geschikt voor kinderen.
Productsoorten: | Natuursponzen |
---|---|
Huidtype: | Elk huidtype |
Merk: | Cose della Natura |
Eigenschappen: | Unisex |
Onderhoudsinstructies: | Handwas met koud water |
Bewaaradvies: | Beschermen tegen vocht |
Cose della Natura
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Cose della Natura Duplex Corpo Supreme
4 recensies in andere talen
5 Sterren | | 1 | (25%) |
---|---|---|---|
4 Sterren | | 2 | (50%) |
3 Sterren | | 0 | (0%) |
2 Sterren | | 1 | (25%) |
1 Sterren | | 0 | (0%) |
4 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 4 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar