Dr. Bronner's Magic Bar Soap Lavender, 140 g

Zachte, huidvriendelijke zeep met een karakteristieke Provençaalse geur

€ 6,39

(€ 45,64 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 140 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 2 voor maar € 6,07 / st.-5%
  • vanaf 3 voor maar € 5,75 / st.-10%
  • vanaf 6 voor maar € 5,23 / st.-18%

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huid- en haartypen
  • Gemaakt met kostbare biologische plantaardige oliën
  • Mild schuimend en reinigend
  • Verfrissende eigenschappen

Vaak samen gekocht met Dr. Bronner's Magic Bar Soap Sandalwood–Jasmine, 140 g

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Lavender, 140 g € 6,39 (€ 45,64 / kg)
Dr. Bronner's Magic Bar Soap Sandalwood–Jasmine, 140 g € 6,39 (€ 45,64 / kg)
Totaalprijs: € 12,78
Beschrijving

De unieke Magic Bar Soap Lavender is een combinatie van biologische oliën van kokosnoot, olijf, jojoba en hennep, aangevuld met zuivere etherische oliën. Het reinigt effectief zonder agressief te zijn en vormt een fluweelzacht schuim dat de huid zijdezacht maakt en verfrist.

Toepassing: met een beetje water zachtjes laten schuimen en gelijkmatig over de huid verdelen.

Art. nr.: XDK-DRBE-DOBLA05
Inhoud: 140 g
EAN: 018787820155
Merk: Dr. Bronner's
Zeepconsistentie: Vast
Consistentie / Doseringsvorm: Vaste stof
Productsoorten: Zeep
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Unisex, Vegan
Geurnoten: Lavendel
Certificaten: NaTrue*, Vegan Society, EWG
Waarschuwing: Oogcontact vermijden en zo nodig met veel water spoelen
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Beschermen tegen vocht
Hoeveelheid overtollig vet: 1 %
Voor wie - baby en kind: Kind
Ingrediënten (INCI)

Sodium Cocoate[1], Sodium Palmate (Palm Soap)[1], Aqua, Sodium Olivate[1], Vegetable Glycerin, Sodium Hempate[1], Sodium Jojobate[2], Lavandin Oil[2], Lavandula Officinalis (Lavender) Extract[2], Sodium Chloride, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), D-Limonen[3], Linalool[3]

  1. Fairtrade gecertificeerd
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. uit natuurlijke etherische oliën
Over de Magic Bar Soaps
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's Magic Bar Soap Lavender

26 recensies in andere talen

4,5 van 5 sterren
5 Sterren
30 (63%)
4 Sterren
10 (21%)
3 Sterren
6 (12%)
2 Sterren
1 (2%)
1 Sterren
0 (0%)

47 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 26 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder