i+m Cell Power+ Luminous Oil Elixier, 30 ml

Luxe gezichtsolie met een langdurige verzorgende werking

Nieuw!

€ 27,49

(€ 916,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de rijpere en veeleisende huid
  • Gebaseerd op de Longevity-aanpak
  • Intensief verzorgend en verfrissend
  • Met biologische arganolie en squalaan
  • Veelzijdig toepasbaar

Vaak samen gekocht met i+m Clean Beauty Squalane Vocht Serum, 25 ml

i+m Cell Power+ Luminous Oil Elixier, 30 ml € 27,49 (€ 916,33 / L)
i+m Clean Beauty Squalane Vocht Serum, 25 ml € 17,09 (€ 683,60 / L)
Totaalprijs: € 44,58
Beschrijving

De Cell Power+ Luminous Oil Elixir van i+m verwent je huid met rijke plantaardige oliën, zonder een vettig laagje achter te laten. De soepele textuur is gebaseerd op de longevity-benadering en geeft de droge en rijpere huid merkbaar meer zachtheid en frisheid. Hoogwaardige biologische arganolie en plantaardig squalaan verzorgen de huid intensief, terwijl biologische macadamia-olie, biologische avocado-olie en abrikozenpitolie waardevolle lipiden leveren die helpen het vochtgehalte van de huid op peil te houden. Verzorgende vitamine E maakt de formule compleet en laat je teint op natuurlijke wijze stralen. Gebruik het elixer puur of meng het met je favoriete crème voor een extra verzorgingsboost.

Toepassing:

  • Breng 2–3 druppels gezichtsolie zachtjes aan op de gereinigde, vochtige huid van gezicht, hals en decolleté en verdeel gelijkmatig.
  • Gebruik indien gewenst vervolgens een crème.

Tip: Meng de olie rechtstreeks met een serum of crème.

Art. nr.: IM-72102
Inhoud: 30 ml
EAN: 4037904721027
Merk: i+m
Highlights: Nieuwe producten
Consistentie / Doseringsvorm: Olie
Productsoorten: Huidverzorgingsolie
Huidtype: Veeleisende huid, Rijpe huid
Eigenschappen: Unisex, Vegan
Certificaten: Leaping Bunny, Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Type verpakking: Pompfles, Mini / Travel Size
Ingrediënten (INCI)

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[2], Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil[2], Isoamyl Laurate, Macadamia Integrifolia Seed Oil[2], Squalane, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Persea Gratissima (Avocado) Oil[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Citrus Lemon Peel Oil[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[1], Vanillin[1], Parfum[1], Linalool[1], Limonene[1], Geraniol[1], Citronellol[1], Linalyl Acetate[1], Pinene[1], Terpineol[1], Benzyl Salicylate[1], Citral[1], Geranyl Acetate[1]

  1. uit essentiële oliën
  2. uit biologische teelt
Over de Cell Power +-lijn
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Duitsland, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor i+m Cell Power+ Luminous Oil Elixier

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder