Santé – naturally. Smooth Color Kiss Tinted Lip Balm, Soft Candy (4,80 ml)

Natuurlijke, subtiel getinte verzorgingsstick

€ 4,59

(€ 956,25 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Soft Candy

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Licht glanzende kleur
  • Verzacht en hydrateert
  • Vegan formulering

Vaak samen gekocht met Santé – naturally. Smooth Color Kiss Tinted Lip Balm, Soft Coral (4,80 ml)

Santé – naturally. Smooth Color Kiss Tinted Lip Balm, Soft Candy (4,80 ml) € 4,59 (€ 956,25 / L)
Santé – naturally. Smooth Color Kiss Tinted Lip Balm, Soft Coral (4,80 ml) € 4,59 (€ 956,25 / L)
Totaalprijs: € 9,18
Beschrijving

De Smooth Color Kiss verwent je lippen met super milde en hydraterende ingrediënten en maakt ze onbeschrijflijk zacht dankzij biologische sheaboter. De subtiel glanzende kleur geeft je een verleidelijke glimlach, terwijl de crèmige formule je lippen fluweelzacht maakt en ze beschermt tegen uitdroging.

Toepassing: Breng de lippenbalsem direct op de lippen aan.

Art. nr.: LOGO-40748
Inhoud: 4,80 ml
EAN: 4025089004165
Merk: Santé – naturally.
Lipverzorging: Gekleurd
Consistentie / Doseringsvorm: Stift
Productsoorten: Lippenverzorging
Eigenschappen: Veilig tijdens de zwangerschap, Unisex, Vegan
Certificaten: NaTrue*
PAO: 24 maanden
Type verpakking: Koker
Ingrediënten (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil, Rhus Verniciflua Peel Wax, Hydrogenated Coco-Glycerides, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Isoamyl Laurate, Capryloyl Glycerin / Sebacic Acid Copolymer, Olea Europaea (Olive) Oil[1], Mica, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Stevia Rebaudiana (Stevia) Extract, Maltodextrin, Fragrance[2], Limonene[2], Linalool[2], Citral[2], Benzyl Alcohol[2], CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 75470 (Carmine), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491, CI 77499

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Opmerking van de fabrikant
Juridische informatie
Fabrikant: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Duitsland, post@logocos.de, www.logocos.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Santé – naturally. Smooth Color Kiss Tinted Lip Balm

6 recensies in andere talen

4,2 van 5 sterren
5 Sterren
6 (66%)
4 Sterren
1 (11%)
3 Sterren
1 (11%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
1 (11%)

9 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 6 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder