Terra Naturi ULTRA SENSITIVE Reinigingscrème, 150 ml
Ongeparfumeerde en bijzonder milde reiniging voor het gezicht
€ 4,69
(€ 31,27 / l, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Voor de gevoelige & droge huid
- Verwijdert vuil & make-up
- Met probiotica
-
NaTrue* -
Unisex -
Vegan
Art. nr.: XOF-MUE-490520, EAN: 2200302759042
Beschrijving
Deze ongeparfumeerde reinigingscrème reinigt de gevoelige en droge huid op een bijzonder milde manier. De crème verwijdert vuil en make-up op uiterst milde wijze en hydrateert tegelijkertijd om uitdroging van de huid te voorkomen. Naast hoogwaardige ingrediënten bevat de formule ook probiotica die het microbioom van de huid ondersteunen.
Toepassing: Breng 's ochtends en 's avonds een portie ter grootte van een hazelnoot aan op een vochtig gezicht, masseer zachtjes in en spoel grondig af.
| Merk: | Terra Naturi |
|---|---|
| Consistentie / Doseringsvorm: | Vloeibaar |
| Productsoorten: | Gezichtsreiniger |
| Huidtype: | Gevoelige huid, Droge huid |
| Eigenschappen: | Unisex, Ongeparfumeerd, Vegan |
| Geurnoten: | Geurloos |
| Certificaten: | NaTrue*, Veganistisch zonder certificaat |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Gezichtsreiniger (Consistentie): | Reinigingscrème |
| Type verpakking: | Tube |
| Fabrikant: | Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Duitsland, www.femia.de |
Ingrediënten (INCI)
Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil[1], Glycerin, Polyglyceryl-6 Stearate, Coco Caprylate/Caprate, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Glyceryl Stearate Citrate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Lactobacillus Ferment, Xanthan Gum, Maltodextrin, Citric Acid, Sodium Benzoate
- ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt