benecos Natural Lip Balm, Hyaluronic Acid (4,70 g)

Natuurlijke lipverzorging in verschillende smaken

€ 3,09

(€ 657,45 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Smaak: Hyaluronic Acid

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ook geurneutraal verkrijgbaar
  • Hydrateert
  • Biedt soepelheid
  • Veganistisch
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Vaak samen gekocht met alviana Naturkosmetik Bronze Lip Balm, 4,50 g

benecos Natural Lip Balm, Hyaluronic Acid (4,70 g) € 3,09 (€ 657,45 / kg)
alviana Naturkosmetik Bronze Lip Balm, 4,50 g € 2,49 (€ 553,33 / kg)
Totaalprijs: € 5,58
Beschrijving

Voor natuurlijk soepele en verzorgde lippen! Deze lippenbalsems van benecos verwennen de gevoelige huid van de lippen met hoogwaardige oliën uit gecontroleerde biologische landbouw. De Classic Lip Balm is zonder geur, terwijl de resterende drie lippenbalsems zijn verrijkt met natuurlijke etherische oliën voor zoete (frambozen), fruitige (oranje) en pittige (mint) geurnoten.

Afhankelijk van de beschikbaarheid van goederen, levert benecos zijn lippenbalsems af in een blisterverpakking of een kartonnen verpakking. Je kunt er zeker van zijn dat de artikelen in de originele verpakking worden geleverd en hygiënisch zijn!

Art. nr.: BEN-99248
Inhoud: 4,70 g
EAN: 4260198099019
Merk: benecos
Lipverzorging: Kleurloos, Gekleurd
Consistentie / Doseringsvorm: Stick
Productsoorten: Lippenverzorging
Eigenschappen: Unisex, Ongeparfumeerd, Vegan
PAO: 12 maanden
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Koker, Doos
Voor wie - baby en kind: Kind
Ingrediënten (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Rhus Verniciflua Peel Wax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera[1], Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Theobroma Cocoa Seed Butter[1], Tocopherol (Vitamin E), Hyaluronic Acid, Parfum[2], Stevia Rebaudiana (Stevia) Extract[1], Maltodextrin, Anthocyanins, Citric Acid

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. natuurlijke parfumcompositie
Juridische informatie
Fabrikant: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Duitsland, www.cosmondial.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

3 recensies in Nederlands voor benecos Natural Lip Balm

184 recensies in andere talen

4,1 van 5 sterren
5 Sterren
163 (50%)
4 Sterren
82 (25%)
3 Sterren
46 (14%)
2 Sterren
19 (5%)
1 Sterren
15 (4%)

325 beoordelingen
3 recensies in het Nederlands
184 recensies in andere talen