Bioearth Family 3in1 Tea Tree Shampoo & Body Wash, 500 ml

Zachte reinigingsactie met antibacteriële werking

€ 10,99

(€ 21,98 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor alle huidtypen
  • Heel zacht
  • Perfect voor gebruik na sportieve activiteiten
  • Veganistisch

Vaak samen gekocht met Bioearth Family 3in1 Talcum Shampoo & Body Wash, 500 ml

Bioearth Family 3in1 Tea Tree Shampoo & Body Wash, 500 ml € 10,99 (€ 21,98 / L)
Bioearth Family 3in1 Talcum Shampoo & Body Wash, 500 ml € 10,99 (€ 21,98 / L)
Totaalprijs: € 21,98
Beschrijving

De Family 3in1 Tea Tree Shampoo & Body Wash met antibacterieel tea tree-extract is een 100% natuurlijk en verfrissend reinigingsproduct. Het is geschikt voor dagelijks gebruik en perfect voor gebruik na sportieve activiteiten.

  • geschikt voor dagelijks gebruik
  • delicaat en fris
  • veganistisch
Art. nr.: BER-SHADOCTEA
Inhoud: 500 ml
EAN: 8029182006909
Merk: Bioearth
Consistentie / Doseringsvorm: Vloeibaar
Productsoorten: 2in1 Shampoo & Douche, Lichaamsreiniging
Huidtype: Elk huidtype
Haartype: Elk haartype
Eigenschappen: Unisex, Vegan
Geurnoten: Theeboom
Certificaten: ICEA
Type verpakking: Fles
Voor wie - baby en kind: Kind
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Lactic Acid, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Parfum

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Over de Family productlijn
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: BIOEARTH a brand of Naturalia Tantum S.p.A., C.so Italia 22, 20122, Milano (MI), Italië, bioearth.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bioearth Family 3in1 Tea Tree Shampoo & Body Wash

22 recensies in andere talen

4,5 van 5 sterren
5 Sterren
28 (62%)
4 Sterren
13 (28%)
3 Sterren
3 (6%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
1 (2%)

45 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 22 recensies in een andere talen.