Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus, 60 ml

Multifunctionele reiniging met warme, verfrissende geurnoten

€ 4,79

(€ 79,83 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 2 voor maar € 4,55 / st.-5%
  • vanaf 3 voor maar € 4,31 / st.-10%
  • vanaf 6 voor maar € 3,92 / st.-18%

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypen
  • Drievoudig geconcentreerd
  • Gemaakt met biologische plantaardige oliën
  • Voor gezicht, lichaam, haar en meer

Vaak samen gekocht met Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 60 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus, 60 ml € 4,79 (€ 79,83 / L)
Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 60 ml € 4,79 (€ 79,83 / L)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

De 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus verandert je badkamer in een kleine wellnessoase. Biologische etherische eucalyptusolie zorgt voor een verfrissende geurbeleving die doet denken aan een bezoek aan de sauna, de zintuigen prikkelt en je even heerlijk laat ontspannen. De rijke basis van biologische plantaardige oliën reinigt tegelijkertijd gezicht, lichaam, haar en meer op milde wijze en verzorgt de huid.

Toepassing: Doe 2–3 druppels van de vloeibare zeep in je hand, laat licht opschuimen, geniet van het zachte schuim en spoel vervolgens grondig af.

Art. nr.: XDK-DRBE-DOLEU02
Inhoud: 60 ml
EAN: 018787773024
Merk: Dr. Bronner's
Zeepconsistentie: Vloeibaar
Consistentie / Doseringsvorm: Vloeibaar
Productsoorten: Zeep
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Navulbaar, Refill / Navulling, Unisex, Vegan
Geurnoten: Aromatisch, Eucalyptus
Certificaten: BDIH Naturkosmetik, NaTrue*, Vegan Society, EWG
PAO: 24 maanden
Waarschuwing: Oogcontact vermijden en zo nodig met veel water spoelen, Stop met het gebruik als huidirritatie optreedt en raadpleeg een arts als de irritatie aanhoudt of verergert., Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar. Bevat eucalyptusolie.
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Fles, Grootverpakking, Jerrycan, Mini / Travel Size
Voor wie - baby en kind: Kind
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Eucalyptus Globulus Leaf Oil[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3]

  1. Fairtrade gecertificeerd
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. uit natuurlijke etherische oliën
Over de 18-in-1 Magic Soaps
De mogelijke toepassingen van 18in1-Zepen
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Videos bij het product:

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus

29 recensies in andere talen

4,4 van 5 sterren
5 Sterren
51 (62%)
4 Sterren
19 (23%)
3 Sterren
9 (10%)
2 Sterren
2 (2%)
1 Sterren
1 (1%)

82 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 29 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder