Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond, 60 ml

Milde en veelzijdige zeep met zoete, warme geuren

€ 4,79

(€ 79,83 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 2 voor maar € 4,55 / st.-5%
  • vanaf 3 voor maar € 4,31 / st.-10%
  • vanaf 6 voor maar € 3,92 / st.-18%

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypen
  • Van hoogwaardige biologische oliën
  • 3-voudig geconcentreerd
  • Voor gezicht, lichaam, haar en meer

Vaak samen gekocht met Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 60 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond, 60 ml € 4,79 (€ 79,83 / L)
Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 60 ml € 4,79 (€ 79,83 / L)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

Warmte in de vorm van vloeibare zeep! De 3-voudig geconcentreerde 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond combineert verzorging met een heerlijk verwenmoment en omhult lichaam en geest met een hemelse marsepeingeur. De basis van kostbare, verzeepte biologische plantaardige oliën reinigt bijzonder mild en maakt de zeep veelzijdig inzetbaar voor gezicht, handen, lichaam, haar en nog veel meer.

Toepassing: Doe 2–3 druppels in je hand, laat licht opschuimen, geniet van het zachte schuim en spoel vervolgens grondig af.

Art. nr.: XDK-DRBE-DOLAL02
Inhoud: 60 ml
EAN: 018787771020
Merk: Dr. Bronner's
Zeepconsistentie: Vloeibaar
Consistentie / Doseringsvorm: Vloeibaar
Productsoorten: Zeep
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Navulbaar, Refill / Navulling, Unisex, Vegan
Geurnoten: Amandel, Zoet
Certificaten: BDIH Naturkosmetik, NaTrue*, Vegan Society, EWG
PAO: 24 maanden
Waarschuwing: Oogcontact vermijden en zo nodig met veel water spoelen, Stop met het gebruik als huidirritatie optreedt en raadpleeg een arts als de irritatie aanhoudt of verergert.
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Fles, Grootverpakking, Jerrycan, Mini / Travel Size
Voor wie - baby en kind: Kind
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Parfum, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. Fairtrade gecertificeerd
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
Over de 18-in-1 Magic Soaps
De mogelijke toepassingen van 18in1-Zepen
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Videos bij het product:

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

0 recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond

54 recensies in andere talen

4,1 van 5 sterren
5 Sterren
50 (47%)
4 Sterren
28 (26%)
3 Sterren
19 (18%)
2 Sterren
5 (4%)
1 Sterren
3 (2%)

105 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 54 recensies in een andere talen.