Dr. Bronner's Sugar Soap Lemongrass Lime, 1,90 L

Luxe reiniging voor het hele lichaam

€ 60,49

(€ 31,84 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 1,90 L

Op voorraad

Gratis bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 2 voor maar € 57,46 / st.-5%
  • vanaf 3 voor maar € 54,44 / st.-10%
  • vanaf 6 voor maar € 49,60 / st.-18%

Nederland: Gratis standaardverzending
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huid- en haartypen
  • Verfrissende en stimulerende geur
  • In een handige pompflacon
  • Milde en milde reiniging

Vaak samen gekocht met Dr. Bronner's Biologische Magic Balm Baby-Mild, 60 g

Dr. Bronner's Sugar Soap Lemongrass Lime, 1,90 L € 60,49 (€ 31,84 / L)
Dr. Bronner's Biologische Magic Balm Baby-Mild, 60 g € 14,19 (€ 236,50 / kg)
Totaalprijs: € 74,68
Beschrijving

In deze vloeibare zeep worden duizenden jaren oude kennis gecombineerd met een beproefd zeeprecept – in dit geval wordt de verfrissende en verkwikkende geur van citroengras en littenolie gecombineerd met de reinigende eigenschappen van biologische shikakai tot een ongeëvenaarde, karamelkleurige vloeibare zeep. Het luchtige schuim maakt de huid zacht en hydrateert haar. Reinigt het gezicht, de huid en zelfs het haar op een bijzonder milde manier.

Toepassing:

  • Pomp één keer op de hand of verdeel het over de huid voor een heerlijke douche-ervaring.
  • Laat het licht opschuimen, geniet van het fluweelzachte schuim en spoel het daarna grondig af.
Art. nr.: XDK-DRBE-SD0905
Inhoud: 1,90 L
EAN: 018787990056
Merk: Dr. Bronner's
Zeepconsistentie: Vloeibaar
Consistentie / Doseringsvorm: Vloeibaar
Productsoorten: Zeep
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Navulbaar, Refill / Navulling, Vrij van sulfaten, Unisex, Vegan
Geurnoten: Citrus / Citrusachtig
Certificaten: BDIH Naturkosmetik, NaTrue*, Vegan Society, EWG
PAO: 24 maanden
Waarschuwing: Oogcontact vermijden en zo nodig met veel water spoelen, Stop met het gebruik als huidirritatie optreedt en raadpleeg een arts als de irritatie aanhoudt of verergert.
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Fles, Pompfles
Voor wie - baby en kind: Kind
Ingrediënten (INCI)

Sucrose[1], Vitis Vinifera Juice[2], Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Potassium Hempate[2], Potassium Jojobate[2], Cymbopogon Schoenanthus (Lemongras) Oil[2], Citrus Aurantifolia Oil[2], Glycerin[2], Acacia Concinna Fruit Powder[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Citral[3], Geraniol[3], Limonene[3], Linalool[3]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt en Fairtrade-gecertificeerd
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. uit natuurlijke etherische oliën
Over de Sugar Soaps
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Gemachtigde die optreedt als EU-verantwoordelijke: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Duitsland, contact@drbronner.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

0 recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's Sugar Soap Lemongrass Lime

24 recensies in andere talen

4,3 van 5 sterren
5 Sterren
24 (61%)
4 Sterren
6 (15%)
3 Sterren
7 (17%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
2 (5%)

39 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 24 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder