Emblica Plantaardige Haarverf Zwart Bruin 1.0, 100 g

Ayurvedische kleursamenstelling voor diepbruine resultaten

€ 12,09

(€ 120,90 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 2 voor maar € 11,48 / st.-5%
  • vanaf 3 voor maar € 10,88 / st.-10%
  • vanaf 6 voor maar € 9,91 / st.-18%

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Donkere kleur met natuurlijke reflecties
  • Fijngemalen poeder
  • Met voedende Amla

Vaak samen gekocht met Khadi® Plantaardige Haarverf Dark Brown, 100 g

Emblica Plantaardige Haarverf Zwart Bruin 1.0, 100 g € 12,09 (€ 120,90 / kg)
Khadi® Plantaardige Haarverf Dark Brown, 100 g € 13,09 (€ 130,90 / kg)
Totaalprijs: € 25,18
Beschrijving

De zwart-bruine kleurmix roept zeer donkere resultaten op met natuurlijke reflecties. Het is samengesteld op basis van fijngemalen Ayurvedische kruiden, zoals indigo, amla en henna. De haarverf kleurt het haar zacht en biedt voedende en versterkende eigenschappen.

Art. nr.: XDK-BL-11400868
Inhoud: 100 g
EAN: 3701311400868
Merk: Emblica
Kleuren: Zwartbruin
Productsoorten: Haarverf
Haartype: Elk haartype
Eigenschappen: Ayurvedisch, Veilig tijdens de zwangerschap, Vegan
Certificaten: Cosmébio - COSMOS ORGANIC
Ingrediënten (INCI)

Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder[1], Emblica Officinalis Fruit Powder[1], Lawsonia Inermis Leaf Powder[1], Ziziphus Spina-Christi Leaf Powder[1], Eucalyptus Globulus Leaf Powder[1], Aloe Barbadensis Leaf Powder[1], Curcuma Longa (Turmeric) Powder[1], Matricaria Recutita Flower Powder[1]

  1. Ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt

Gecertificeerd door Ecocert Cosmos Organic en Fair for Life

Informatie over plantaardige haarverf en poeders
Toepassing Emblica Hair Colours
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Emblica Plantaardige Haarverf Zwart Bruin 1.0

2 recensies in andere talen

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
3 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

3 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder