i+m Cell Power+ Body Mousse, 200 ml

Zijdezachte Longevity-crème voor je lichaam

Nieuw!

€ 23,49

(€ 117,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de rijpere en veeleisende huid
  • Ondersteunt de natuurlijke veerkracht
  • Zorgt voor langdurige hydratatie
  • Geeft een fluweelzacht huidgevoel
  • Zoete, poederachtige geur

Vaak samen gekocht met i+m Fir Douchegel - FAIR Edition, 250 ml

i+m Cell Power+ Body Mousse, 200 ml € 23,49 (€ 117,45 / L)
i+m Fir Douchegel - FAIR Edition, 250 ml € 9,99 (€ 39,96 / L)
Totaalprijs: € 33,48
Beschrijving

De Cell Power+ Body Mousse van i+m verwent je huid elke dag met een luxueuze verzorging. Als slimme longevity-werkstof ondersteunt Q10 de huid bij het langdurig behouden van haar natuurlijke stevigheid en elasticiteit. De romige textuur in de elegante glazen pot bevat koudgeperste fairtrade-oliën die veeleisende huidzones intensief voeden. Rijke sheaboter en verfrissende aloë vera hydrateren vooral de droge en rijpere huid intensief en laten haar heerlijk zacht en soepel aanvoelen. Een subtiel poederachtige geur van lelietje-van-dalen en jasmijn omhult de huid en maakt van je dagelijkse lichaamsverzorging ook een heerlijke zintuiglijke ervaring.

Toepassing: Breng na het douchen of baden aan op de huid en masseer zachtjes in.

Art. nr.: IM-72110
Inhoud: 200 ml
EAN: 4037904721102
Merk: i+m
Highlights: Nieuwe producten
Consistentie / Doseringsvorm: Creme
Productsoorten: Lichaamsverzorging
Huidtype: Veeleisende huid, Rijpe huid
Eigenschappen: Unisex, Vegan
Geurnoten: Poederachtig
Certificaten: Leaping Bunny, Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Geureffect: Sensueel
Type verpakking: Pot
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Polyglyceryl-6 Stearate, Glyceryl Stearate, Parfum[3], Cetearylalcohol, Coco Caprylate/Caprate, Ubiquinone, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Vanillin[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[1], Santalum Album (Sandalwood) Oil[1], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Polyglyceryl-6 Behenate, Sodium Gluconate, Linalool[1], Limonene[1], Geraniol[1], Citronellol[1], Linalyl Acetate[1], Pinene[1], Terpineol[1], Benzyl Salicylate[1], Citral[1], Geranyl Acetate[1]

  1. uit essentiële oliën
  2. uit biologische teelt
  3. natuurlijke geurmix
Over de Cell Power +-lijn
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Duitsland, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor i+m Cell Power+ Body Mousse

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder