JOIK Organic Peony Blossom Natural Mineral Deodorant, 50 ml

Langdurige deodorant met minerale zouten en salie-extract

€ 17,19

(€ 343,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Beschermt tegen ongewenste geurtjes & vocht
  • Zonder aluminiumzouten

Vaak samen gekocht met Lavera Basic Sensitiv Milde Handzeep, 500 ml Refill

JOIK Organic Peony Blossom Natural Mineral Deodorant, 50 ml € 17,19 (€ 343,80 / L)
Lavera Basic Sensitiv Milde Handzeep, 500 ml Refill € 5,09 (€ 10,18 / L)
Totaalprijs: € 22,28
Beschrijving

De Peony Blossom Natural Mineral Deodorant beschermt dankzij natuurlijke mineraalzouten in combinatie met salie-extract, droogt snel en absorbeert zweet. Op deze manier wordt de vorming van onaangename lichaamsgeur langdurig voorkomen en een natuurlijke frisheid gegarandeerd, zonder in te grijpen in de natuurlijke processen van de huid. Tegelijkertijd omhult het de huid met milde, feminiene en bloemige tonen.

Toepassing: Aanbrengen op de schone en droge oksels.

Art. nr.: JOK-4742578004092
Inhoud: 50 ml
EAN: 4742578004092
Merk: JOIK Organic
Consistentie / Doseringsvorm: Vloeibaar, Roll-On
Productsoorten: Deodoranten
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Vegan
Geurnoten: Bloemig
Certificaten: ECOCERT - Cosmos Organic
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Glas
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Potassium Alum, Alcohol[2], Trehalose, Diatomaceous Earth, Parfum, Polyglyceryl-2 Caprate, Glycerin[2], Sodium Caproyl/Lauroyl Lactate, Triethylcitrate, Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Glyceryl Caprylate, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Oil, Potassium Sorbate

  1. Ingrediënten uit biologische teelt
  2. gemaakt van biologische ingrediënten
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: JOIK OÜ, Kokasauna põik 11, Saku vald, 76406, Harjumaa, Estland, www.joik.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor JOIK Organic Peony Blossom Natural Mineral Deodorant

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder