NICAMA Vaste Shampoo Jeneverbes Bergamot, 60 g

Verstevigende en hydraterende shampoo

€ 9,09

(€ 151,50 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 g

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor schilferig, droog haar
  • Milde reiniging
  • Balancerend & vitaliserend

Vaak samen gekocht met NICAMA Outdoor Vaste Douchezeep 2-in-1, Citroengras, 60 g in blik

NICAMA Vaste Shampoo Jeneverbes Bergamot, 60 g € 9,09 (€ 151,50 / kg)
NICAMA Outdoor Vaste Douchezeep 2-in-1, Citroengras, 60 g in blik € 13,09 (€ 218,17 / kg)
Totaalprijs: € 22,18
Beschrijving

Deze shampoo combineert traditionele plantenkracht met moderne, duurzame haarreiniging. De kern wordt gevormd door hoogwaardige essentiële oliën: jeneverbesolie en bergamotolie, die in synergie vitaliserende en verstevigende eigenschappen hebben en de hoofdhuid in balans houden. Zo wordt roosvorming voorkomen en krijgt het haar nieuwe glans.

  • voor roos & droog haar
  • vitaliserend & tonifiërend
  • geeft zichtbare glans

Toepassing:

  • Laat de vaste shampoo schuimen met je handen onder de douche.
  • Verdeel het schuim door nat haar en was zoals gewoonlijk.

Tips:

  • Het schuimt nog beter als de vaste shampoo in nat haar wordt gewreven.
  • Bewaar de shampoo na gebruik op een droge plek om hem langer houdbaar te maken.
Art. nr.: NIC-212
Inhoud: 60 g
EAN: 4280001996533
Merk: NICAMA
Consistentie / Doseringsvorm: Vaste stof
Productsoorten: Shampoos
Haartype: Schilferig haar, Droog haar
Eigenschappen: Unisex, Vegan
Geurnoten: Kruidenachtig / Aromatisch
Certificaten: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 12 maanden
Waarschuwing: Oogcontact vermijden en zo nodig met veel water spoelen
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Beschermen tegen vocht
Type verpakking: Doos
Ingrediënten (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Zea Mays Starch[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Aqua, Caolin Clay, Citric Acid, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Juniperus Communis Fruit Oil, Limonene[2], Guar Hydroxypropyltrimonium, Chlorid, Linalool[2], Citral[2], Gardenia Jasminoides Fruit Extract, Maltodextrin

  1. Biologische teelt
  2. natuurlijk bestanddeel van etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: Apinima GmbH, Fritz-Hoffmann-Str. 8b, 01097, Dresden, Duitsland, www.nicama.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor NICAMA Vaste Shampoo Jeneverbes Bergamot