Pukka Biologische Citrus Mate Green Tea, 20 theezakjes (36 g)

Fruitige en frisse groene thee om van te genieten

Nieuw!

€ 3,69

(€ 102,50 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 theezakjes

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Aromatische kruidenthee
  • Frisse citrustonen
  • Bevat cafeïne

Vaak samen gekocht met Pukka Three Ginger, 20 Stuks (36 g)

Pukka Biologische Citrus Mate Green Tea, 20 theezakjes (36 g) € 3,69 (€ 102,50 / kg)
Pukka Three Ginger, 20 Stuks (36 g) € 4,59 (€ 127,50 / kg)
Totaalprijs: € 8,28
Beschrijving

De Biologische Citrus Mate Green Tea van Pukka is een aromatische kruidenthee die de smaak van groene thee combineert met het karakteristieke, lichtbittere profiel van matebladeren.

De details in één oogopslag:

  • Aromatische kruidenthee
  • Fijne biologische groene thee gecombineerd met een lichtbitter mate-aroma
  • Frisse citrusnoten
  • Van nature cafeïnehoudend

Ontdek de verfijnde smaakwereld van de Pukka Bio-Tee Zitrus Mate Green. Deze geraffineerde mix combineert hoogwaardige groene thee met het karakteristieke, lichtbittere profiel van matebladeren. Frisse citrusnoten zorgen voor een fruitig aroma dat de krachtige smaak van de theebladeren harmonieus afrondt. Alle ingrediënten samen zorgen voor een volle smaakbeleving. Een heerlijke warme drank die simpelweg overtuigt door zijn buitengewone smaak.


Art. nr.: EKA-5063270129289
Inhoud: 36 g
EAN: 5063270129289
Merk: Pukka
Highlights: Nieuwe producten
Consistentie / Doseringsvorm: Thee in zakje
Productsoorten: Thee en thee accessoires
Eigenschappen: Bevat cafeïne, Vegan
Certificaten: Soil Association
Bewaaradvies: Koel en droog bewaren
Inhoud Thee: Theezakjes
Brouwtijd: 5 Minuten, 6 Minuten, 7 Minuten, 8 Minuten, 9 Minuten, 10 Minuten, 11 Minuten, 12 Minuten
Ingrediënten

28 % Sencha groene thee[1], citroengras[1], zoethout (glycorhiza glabra) wortel[1], 8 % Guarana Samen[1], gemberwortel[1], 5 % Mate bladeren[1], 5 % Orangenschale[1], groene munt[1], Rooibos[1], 4 % Orangenöl[1], 3,5 % natuurlijk citroenaroma[1], 1,5 % mandarijnolie[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Lipton Teas and Infusions Germany GmbH, Axel-Springer-Platz 3, c/o WeWork, 20355, Hamburg, Duitsland, kontakt@pukkaherbs.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Pukka BiolBiologische Citrus Mate Green Tea

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder