Pukka Biologische Night Time Apple Chai Tea, 20 theezakjes (36 g)

Kruidenthee met kamille- en lindebloesem

Nieuw!

€ 3,99

(€ 110,83 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 theezakjes

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Harmonieuze mix
  • Fruitig en kruidig
  • Subtiele zoetheid van appels

Vaak samen gekocht met Pukka Relax, 20 Stuks (40 g)

Pukka Biologische Night Time Apple Chai Tea, 20 theezakjes (36 g) € 3,99 (€ 110,83 / kg)
Pukka Relax, 20 Stuks (40 g) € 4,59 (€ 114,75 / kg)
Totaalprijs: € 8,58
Beschrijving

De Biologische Night Time Apple Chai Tea van Pukka is een aromatische kruidenthee die dankzij zijn harmonieuze mix perfect past in je avondroutine.

De details in één oogopslag:

  • Aromatische kruidenthee
  • Fruitig & kruidig
  • Fijne zoetheid van appels
  • Met kamille- en lindebloesem, rozenbottel, kaneelstok en meer

De Pukka Night Time Apple Chai brengt een heerlijke smaakcompositie van fruitige en kruidige noten rechtstreeks naar je kopje. Deze liefdevol afgestemde biologische theemix combineert fijne kamille- en lindebloesem met de milde smaak van wilde appel en rozenbottel. Het profiel wordt afgerond door aromatische accenten van kaneel, sterrenijs en kruidnagel, samen met een subtiel vleugje Citroenmelisse en vanille. Als van nature cafeïnevrije warme drank is deze thee een heerlijke compagnon voor de late uurtjes van de dag, die simpelweg heerlijk aromatisch smaakt.


Art. nr.: EKA-5063270129616
Inhoud: 36 g
EAN: 5063270129616
Merk: Pukka
Highlights: Nieuwe producten
Consistentie / Doseringsvorm: Thee in zakje
Productsoorten: Thee en thee accessoires
Eigenschappen: Cafeïnevrij, Vegan
Certificaten: Soil Association
Bewaaradvies: Koel en droog bewaren
Inhoud Thee: Theezakjes
Brouwtijd: 5 Minuten, 6 Minuten, 7 Minuten, 8 Minuten, 9 Minuten, 10 Minuten, 11 Minuten, 12 Minuten
Ingrediënten

37 % Kamillenblüten[1], Lindenblüten[1], 9 % appelstukjes[1], Hagebutten[1], 7 % Citroenmelisse bladeren[1], zoethout (glycorhiza glabra) wortel[1], 6 % Zoete kaneelschors[1], Rooibos[1], vanille smaak[1], 3,5 % steranijs[1], Orangenöl[1], 1,8 % Gewürznelken[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Lipton Teas and Infusions Germany GmbH, Axel-Springer-Platz 3, c/o WeWork, 20355, Hamburg, Duitsland, kontakt@pukkaherbs.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Pukka Biologische Night Time Apple Chai Tea

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder