Sonett MISTELFORM SENSIBLE PROZESSE Body Lotion, Lavendel-Wierook (145 ml)

Natuurlijke en geurige lichaamsverzorging

€ 13,09

(€ 90,28 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: Lavendel-Wierook

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor alle huidtypes
  • Activeert en harmoniseert
  • Snel absorberende formule

Vaak samen gekocht met Sonett MISTELFORM SENSIBLE PROZESSE Body Lotion, Mirte-Oranjebloesem (145 ml)

Sonett MISTELFORM SENSIBLE PROZESSE Body Lotion, Lavendel-Wierook (145 ml) € 13,09 (€ 90,28 / L)
Sonett MISTELFORM SENSIBLE PROZESSE Body Lotion, Mirte-Oranjebloesem (145 ml) € 13,09 (€ 90,28 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

Met deze lotion worden zowel het lichaam als de zintuigen goed verzorgd. Verrijkt met waardevol maretak-extract, wordt de huid diep gevoed en geharmoniseerd met vocht. De lotion trekt snel in en blijft langdurig soepel.

Toepassing: verdeel gelijkmatig over de huid.

Art. nr.: XBO-SNT-DE7728
Inhoud: 145 ml
EAN: 4007547772809
Merk: Sonett
Productsoorten: Lichaamsverzorging
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Olea Europaea (Olive) Oil[1], Viscum Album Leaf Extract[1], Viscum Album Kernel Extract[1], Alcohol Denat[1], Lecithin[1], Caesalpinia Spinosa Seeds Gum[1], Lavandula Hybrida Oil[1], Linalool[1], Boswellia Serrata (Frankincense) Oil[1]

  1. van gecontroleerde biologische landbouw en wilde verzameling
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: SONETT GmbH, Mistelweg 1, 88693, Deggenhausen, Duitsland, www.sonett.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Sonett MISTELFORM SENSIBLE PROZESSE Body Lotion

5 recensies in andere talen

4,9 van 5 sterren
5 Sterren
7 (87%)
4 Sterren
1 (12%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

8 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 5 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder