Biofficina Toscana Basic Face & Body Cream, 200 ml

Milde formule voor de huid van gezicht en lichaam

€ 20,49

(€ 102,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 2 voor maar € 19,05 / st.-7%

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige, droge & rode huid
  • Met 5% ureum, calendula & olijfolie
  • Hydraterend, verzachtend & kalmerend
  • Geurvrij

Vaak samen gekocht met Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner, 200 ml

Biofficina Toscana Basic Face & Body Cream, 200 ml € 20,49 (€ 102,45 / L)
Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner, 200 ml € 13,09 (€ 65,45 / L)
Totaalprijs: € 33,58
Beschrijving

De Basic Gezichts- & Lichaamscrème van Biofficina Toscana is een parfumvrije, hydraterende en voedende crème voor de gevoelige, droge en snel rood wordende huid. De rijke formule kan dagelijks worden gebruikt voor zowel het gezicht als het lichaam en is ook bijzonder geschikt tijdens de koudere maanden.

De formule bevat 5% ureum, biologisch olie-extract van Toscaanse calendula en biologische Toscaanse extra vierge olijfolie met BGA, gecombineerd met biologisch haverextract, glycerine en cacaoboter. De natuurlijke hydraterende factor (NMF), bestaande uit aminozuren, ureum, suikers en zouten, helpt het vochtgehalte van de huid op peil te houden en ondersteunt de huidbarrière. De formule heeft een hydraterende, voedende, verzachtende en kalmerende werking en laat de huid zacht en beschermd aanvoelen. De hydraterende werking is getest tot 24 uur.

De crème is parfumvrij en daardoor ook ideaal voor wie de voorkeur geeft aan ongeparfumeerde producten of deze nodig heeft.

Belangrijkste eigenschappen

  • Voor de gevoelige, droge & snel rood wordende huid
  • Voor gezicht & lichaam
  • Met 5% ureum & natuurlijke hydraterende factor
  • Met biologisch olie-extract van Toscaanse calendula & biologische Toscaanse extra vierge olijfolie met BGA
  • Met biologische haver, glycerine & cacaoboter
  • Hydraterende, voedende, verzachtende & kalmerende werking
  • Helpt de huidbarrière te ondersteunen
  • Hydraterende werking getest tot 24 uur
  • Parfumvrij

Toepassing

Breng aan op het gezicht en lichaam en masseer zachtjes in tot de crème is opgenomen. Besteed daarbij extra aandacht aan bijzonder droge of snel rood wordende zones.

Art. nr.: BTO-0200
Inhoud: 200 ml
EAN: 8003140491150
Merk: Biofficina Toscana
Gebruik: 24u-verzorging
Consistentie / Doseringsvorm: Creme
Productsoorten: Lichaamsverzorging
Huidtype: Elk huidtype, Geïrriteerde huid, Gevoelige huid
Eigenschappen: Nickel tested, Unisex, Ongeparfumeerd, Vegan
Certificaten: AIAB, Leaping Bunny
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Urea, Ethylhexyl Palmitate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Potassium Olivoyl Hydrolyzed Oat Protein, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Avena Sativa (Oat) Seed Extract[1], Cetyl Palmitate, Glyceryl Oleate, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Pca, Fructose, Glycine, Inositol, Niacinamide, Phenoxyethanol, Propandiol, Phenylethanol, Sorbitan Palmitate, Xanthan Gum, Sorbitan Olivate, Undecyl Alcohol, Sodium Lactate, Lecithin, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Citricacid

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italië, www.biofficinatoscana.com/en

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Biofficina Toscana Basic Face & Body Cream

7 recensies in andere talen

4,1 van 5 sterren
5 Sterren
6 (60%)
4 Sterren
1 (10%)
3 Sterren
1 (10%)
2 Sterren
2 (20%)
1 Sterren
0 (0%)

10 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 7 recensies in een andere talen.