Bioturm Intimereinigingszeep voor Mannen, 50 g

Reinigt op milde wijze en ondersteunt het evenwicht van de intieme flora

€ 8,18 € 9,09 -10%

(€ 163,60 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met Lacto-Intensive Complex
  • Milde verzorging
  • Handig formaat
  • Sulfaat- & zeepvrij

Vaak samen gekocht met Bioturm Intieme Wasgel voor Heren Nr. 28, 250 ml

Bioturm Intimereinigingszeep voor Mannen, 50 g € 8,18 (€ 163,60 / kg)
Bioturm Intieme Wasgel voor Heren Nr. 28, 250 ml € 10,88 (€ 43,52 / L)
Totaalprijs: € 19,06
Beschrijving

Afgestemd op de specifieke behoeften van de huid van de mannelijke intieme zone reinigt de Intimereinigingszeep voor Mannen bijzonder mild. De formule op basis van biologische sheaboter, het speciale Lacto-Intensiv-complex en biologische extracten van kamille en calendula verzorgt de huid al tijdens het wassen.

Alle producthighlights in één oogopslag:

  • speciaal afgestemd op de mannelijke intieme zone
  • bijzonder milde reiniging & verzorging
  • vrij van zeep & sulfaten
  • handig, praktisch vast formaat
  • met biologische sheaboter, Lacto-Intensiv-complex, biologische kamille & calendula

Toepassing:

  • Voor de dagelijkse reiniging van de uitwendige intieme zone.
  • Laat het wasblok met voldoende water opschuimen.
  • Verdeel het fijne schuim over de huid en spoel vervolgens grondig af.
  • Laat het wasblok na gebruik drogen.
Art. nr.: BIT-702
Inhoud: 50 g
EAN: 4260026697028
Merk: Bioturm
Consistentie / Doseringsvorm: Vaste stof
Productsoorten: Mannencosmetica, Intieme verzorging
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Vrij van sulfaten
Certificaten: BDIH - Cosmos Natural
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Doos
Ingrediënten (INCI)

Sodium Cocoyl Glutamat, Cellulose, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cetearylalcohol, Aqua, Lauryl Glucoside, Lactic Acid, Whey (Molke)[1], Pentylene Glycol[2], Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Genipa Americana Fruit Extract, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactate, Glycerin, Zea Mays Starch (Modified), Propylene Glycol[2], Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Parfum, Citricacid, Limonene, Linalool

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
  2. van plantaardige oorsprong
Over het lacto-intensieve actieve complex
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Duitsland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bioturm Intimereinigingszeep voor Mannen

3,5 van 5 sterren
5 Sterren
1 (50%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
1 (50%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen