English Tea Shop Botanicals for Gin Set, Cadeauset Gin Kruidencollectie, BIO, 12 theezakjes (24 g)

Geeft je gin net dat beetje extra

€ 11,89

(€ 495,42 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 12 theezakjes

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ideaal voor de bereiding van gin
  • Ongebruikelijke smaken
  • 3 verschillende soorten

Vaak samen gekocht met English Tea Shop Klassieke Biologische Thee Collectie, 12 piramidezakjes (24 g) (288 g)

English Tea Shop Botanicals for Gin Set, Cadeauset Gin Kruidencollectie, BIO, 12 theezakjes (24 g) € 11,89 (€ 495,42 / kg)
English Tea Shop Klassieke Biologische Thee Collectie, 12 piramidezakjes (24 g) (288 g) € 10,89 (€ 37,81 / kg)
Totaalprijs: € 22,78
Beschrijving

Met de Botanicals for Gin cadeauset ervaar je drie spannende smaken om je gin naar een nieuw niveau te tillen. Er worden alleen vers geoogste kruiden en fruit uit duurzame biologische landbouw gebruikt. Dankzij de voorgeportioneerde piramidezakjes is de bereiding snel en eenvoudig.

De volgende soorten thee zijn inbegrepen:

  • 4 x sinaasappel kaneel & gember
  • 4 x appel, rozenbottel & cranberry
  • 4 x groenthee, appel & jasmijn

Een ideaal cadeau voor gin-liefhebbers of voor je volgende feestje!

Art. nr.: XPI-ETS-64855
Inhoud: 24 g
EAN: 680275064855
Merk: English Tea Shop
Consistentie / Doseringsvorm: Thee in zakje
Eigenschappen: Vegan
Certificaten: Fair Trade
Inhoud Thee: Theezakjes
Ingrediënten

38 % kaneel[1], 29 % gember[1], 15 % Orangenschale[1], 15 % Zitronenschale[1], 3 % kruidnagel[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt

39 % appel[1], 34 % Hibiscus[1], 19 % Hagebutte[1], 2 % Cranberry[1], 2 % Himbeeren[1], 2 % Erdbeeren[1], 2 % Schwarze Johannisbeere[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt

38 % Hibiscus[1], 28 % grüner Tee[1], 19 % appel[1], 12 % Orangenschale[1], 2 % rozenblaadjes[1], 1 % Jasminblüten[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Duitsland, www.royal-nature.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor English Tea Shop Botanicals for Gin Set, Cadeauset Gin Kruidencollectie, BIO

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder