GYADA Cosmetics Vochtinbrengende Crème, 50 ml

Dagelijkse gezichtsverzorging met hyaluronzuur, azulene en ureum

€ 8,99 € 9,99 -10%

(€ 179,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Beschermende eigenschappen
  • Fluweelzachte textuur
  • Zorgt voor soepelheid
  • AIAB AIAB
  • Nickel tested Nickel tested
  • Vegan Vegan

Vaak samen gekocht met Avril Quenching Serum, 30 ml

GYADA Cosmetics Vochtinbrengende Crème, 50 ml € 8,99 (€ 179,80 / L)
Avril Quenching Serum, 30 ml € 8,18 (€ 272,67 / L)
Totaalprijs: € 17,17
Beschrijving

De Vochtinbrengende Crème is een dagelijkse gezichtsverzorging met een fluweelzachte textuur op basis van azuleen, sheabutter, avocado-olie en rijstolie. Ze hydrateert de huid, beschermt haar en geeft haar een aangename soepelheid.

Toepassing: 's Ochtends en 's avonds op het gezicht en de hals aanbrengen en inmasseren tot de crème volledig is ingetrokken.

Art. nr.: GYA-GC159
Inhoud: 50 ml
EAN: 8054609982672
Merk: GYADA Cosmetics
Gebruik: 24u-verzorging
Consistentie / Doseringsvorm: Creme
Productsoorten: Gezichtscrèmes
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Nickel tested, Vegan
Certificaten: AIAB
PAO: 6 maanden
Waarschuwing: Oogcontact vermijden en zo nodig met veel water spoelen, Niet inslikken/drinken, Alleen uitwendig gebruiken., Alleen gebruiken op een gezonde huid, Houd het product veilig en buiten bereik van kinderen
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Tube
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Cetearylalcohol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Centaurea Cyanus Flower Water, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Malva Sylvestris Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Rhus Verniciflua Peel Wax, Urea, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Guaiazulene, Panthenol, Tocopherylacetat, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Parfum[2], Stearyl Stearate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Silicia, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Sodium Benzoate

  1. uit biologische teelt
  2. volgens AIAB-richtlijnen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italië, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GYADA Cosmetics Vochtinbrengende Crème