Lavera Basic Sensitiv Milde Handzeep, 250 ml

Bijzonder huidvriendelijke reiniging voor elke gelegenheid

€ 3,99

(€ 15,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 2 voor maar € 3,79 / st.-5%
  • vanaf 3 voor maar € 3,59 / st.-10%

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ook voor de droge, gevoelige huid
  • Reinigt zonder uit te drogen
  • pH-neutraal

Vaak samen gekocht met Lavera Basic Sensitiv Milde Handzeep, 500 ml Refill

Lavera Basic Sensitiv Milde Handzeep, 250 ml € 3,99 (€ 15,96 / L)
Lavera Basic Sensitiv Milde Handzeep, 500 ml Refill € 5,09 (€ 10,18 / L)
Totaalprijs: € 9,08
Beschrijving

Milde samenstelling, zachte reiniging en huidvriendelijke ingrediënten kenmerken deze verzorgende zeep. Het is geformuleerd met biologische aloë vera en biologische kamille en is bij uitstek geschikt voor alle huidtypes, zelfs de gevoelige en droge. De pH-neutrale formule schuimt zacht en reinigt zonder de huid uit te drogen.

Toepassing: Laat tussen de handen opschuimen en spoel ze daarna af met warm water.

Art. nr.: LA-116531
Inhoud: 250 ml
EAN: 4021457667550
Merk: Lavera
Lavera: Basis Sensitiv
Zeepconsistentie: Vloeibaar
Consistentie / Doseringsvorm: Vloeibaar
Productsoorten: Zeep
Huidtype: Gevoelige huid, Droge huid
Eigenschappen: Navulbaar, pH-huidneutraal, Refill / Navulling, Unisex, Vegan
Certificaten: NaTrue*, Vegan Society
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Hersluitbare zak, Pompfles
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Betaine, Citric Acid, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Caprylate, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalool[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Gebruiksaanwijzing
Juridische informatie
Fabrikant: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Duitsland, www.lavera.de/impressum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

3 recensies in Nederlands voor Lavera Basic Sensitiv Milde Handzeep

43 recensies in andere talen

4,6 van 5 sterren
5 Sterren
71 (73%)
4 Sterren
16 (16%)
3 Sterren
8 (8%)
2 Sterren
2 (2%)
1 Sterren
0 (0%)

97 beoordelingen
3 recensies in het Nederlands
43 recensies in andere talen