Martina Gebhardt Baobab Foot Balm, 50 ml

Ideale verzorging voor zachte soepelheid

€ 15,69

(€ 313,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droge en schrale huid
  • Watervrije formule
  • Met olijfolie en lanoline

Vaak samen gekocht met Martina Gebhardt Lip Balm, 15 ml

Martina Gebhardt Baobab Foot Balm, 50 ml € 15,69 (€ 313,80 / L)
Martina Gebhardt Lip Balm, 15 ml € 10,99 (€ 732,67 / L)
Totaalprijs: € 26,68
Beschrijving

De rijke voetverzorging van Martina Gebhardt wordt aanbevolen voor de bijzonder droge en ruwe huid en voorziet deze intensief van vocht. De watervrije formule op basis van lanoline en olijfolie heeft intensief verzachtende eigenschappen en tovert zijdezachte voeten tevoorschijn.

Toepassing: Naar behoefte in de huid van de voeten masseren.

Art. nr.: MAG-21197
Inhoud: 50 ml
EAN: 4032061011974
Merk: Martina Gebhardt
Consistentie / Doseringsvorm: Balsem
Productsoorten: Voetverzorging
Huidtype: Droge huid
Eigenschappen: Nickel tested, Unisex
Certificaten: Demeter
Type verpakking: Pot
Ingrediënten (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Lanolin[3], Cera Flava (Yellow Beeswax)[1], Adansonia Digitata (Baobab) Oil[3], Theobroma Cacao Seed Butter[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[3], Adansonia Digitata Leaf Extract[3], Adansonia Digitata Fruit Extract[3], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Myrtus Communis (Myrte) Leaf Extract[3], Tocopherol (Vitamin E), Salvia Officinalis (Sage) Oil[1], Linalool[2], Limonene[2], Citral[2], Geraniol[2], Citronellol[2], Benzylbenzoat[2]

  1. Demeter gecertificeerde grondstof
  2. bestanddeel van echte etherische oliën
  3. uit gecontroleerde biologische teelt
Happy Feet Productlijn
Over de gebruikte ingrediënten
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: MG Naturkosmetik GmbH, Klosterhof 4, 82405, Wessobrunn, Duitsland, beratung@mg-naturkosmetik.de, www.mg-naturkosmetik.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Martina Gebhardt Baobab Foot Balm

34 recensies in andere talen

4,5 van 5 sterren
5 Sterren
53 (73%)
4 Sterren
7 (9%)
3 Sterren
8 (11%)
2 Sterren
3 (4%)
1 Sterren
1 (1%)

72 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 34 recensies in een andere talen.