Martina Gebhardt Summer Time Face & Body After Sun, 30 ml

Hydraterende verzorging voor gezicht & lichaam!

€ 12,05 € 12,69 -5%

(€ 401,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Heeft een verkoelend effect
  • Ideaal na het zonnen
  • Demeter Demeter
  • Glutenvrij Glutenvrij
  • Nickel tested Nickel tested
  • Vegan Vegan

Vaak samen gekocht met Martina Gebhardt Rose Cream, 15 ml

Martina Gebhardt Summer Time Face & Body After Sun, 30 ml € 12,05 (€ 401,67 / L)
Martina Gebhardt Rose Cream, 15 ml € 11,59 (€ 772,67 / L)
Totaalprijs: € 23,64
Beschrijving

Deze aftersun lotion heeft kalmerende en verkoelende eigenschappen en voedt de huid optimaal na het zonnen. De textuur is aangenaam romig en bijzonder goed smeerbaar. De melk bevordert een gelijkmatige, langer durende bruining en kan ook worden gebruikt om de huid voor te bereiden op de zomer.

Toepassing:

  • Na het zonnen aanbrengen op gezicht en lichaam.

Opmerking:

  • Bewaren bij kamertemperatuur.
  • Gebruik binnen 3 maanden na opening.
Art. nr.: MAG-51224-N
Inhoud: 30 ml
EAN: 4032061512242
Merk: Martina Gebhardt
Productsoorten: Zonverzorging
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Glutenvrij, Lactosevrij, Nickel tested, Vegan
Certificaten: Demeter
Type verpakking: Mini / Travel Size
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Cetearylalcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Aleurites Moluccana Seed Oil[3], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[3], Theobroma Cacao Seed Butter[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[1], Hypericum Perforatum Flower Extract[1], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Rosa Damascena Flower Water[1], Daucus Carota Sativa Root Extract[1], Helianthus Tuberosus Root Extract[1], Juglans Regia Oil[1], Sambucus Nigra (Elder) Root Extract[1], Sambucus Nigra (Elderberry) Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract[3], Cymbopogon Flexuosus (Lemongras) Herb Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Cetyl Alcohol, Alcohol[1], Geraniol[2], Citronellol[2], Limonene[2], Linalool[2], Citral[2]

  1. Demeter gecertificeerde grondstof
  2. bestanddeel van echte etherische oliën
  3. uit gecontroleerde biologische teelt
Summer Time Lijn
Over de gebruikte ingrediënten
Juridische informatie
Fabrikant: MG Naturkosmetik GmbH, Klosterhof 4, 82405, Wessobrunn, Duitsland, beratung@mg-naturkosmetik.de, www.mg-naturkosmetik.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Martina Gebhardt Summer Time Face & Body After Sun

4 recensies in andere talen

4,1 van 5 sterren
5 Sterren
6 (42%)
4 Sterren
5 (35%)
3 Sterren
2 (14%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
1 (7%)

14 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 4 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder