Najel Vaste shampoo voor normaal haar, 75 g

Handige en milieuvriendelijke haarreiniging met verzorgende oliën

€ 9,39

(€ 125,20 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normaal en vet haar
  • Glans en soepelheid
  • Reinigt en beschermt
  • Ontklittende eigenschappen

Vaak samen gekocht met Lavera Vaste Verzorgende Shampoo - Frisheid & Balans, 50 g

Najel Vaste shampoo voor normaal haar, 75 g € 9,39 (€ 125,20 / kg)
Lavera Vaste Verzorgende Shampoo - Frisheid & Balans, 50 g € 3,09 (€ 61,80 / kg)
Totaalprijs: € 12,48
Beschrijving

De met sheaboter verrijkte shampoo reinigt normaal en vet haar en beschermt het tegen invloeden van buitenaf. Olijfolie houdt de hoofdhuid soepel en zorgt voor zacht en luchtig haar. Bij contact met water begint de shampoo te schuimen, reinigt hij de hoofdhuid en geeft hij het haar tegelijkertijd een stralende glans. Dankzij de 2-in-1-werking – reinigen en ontwarren – blijft het haar schoon en is het gemakkelijk doorkambaar.

Voordelen:

  • voor normaal tot vet haar
  • reinigend, ontwarrend, beschermend & glansgevend
  • praktisch 2-in-1-product – zacht schuimend
  • zorgt voor soepelheid & goede doorkambaarheid
  • met sheaboter & olijfolie
Art. nr.: NAJ-C-SHA10NJ/6
Inhoud: 75 g
EAN: 3760061221161
Merk: Najel
Consistentie / Doseringsvorm: Vaste stof
Productsoorten: Shampoos
Haartype: Normaal haar
Eigenschappen: Unisex
Certificaten: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
PAO: 18 maanden
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Doos
Ingrediënten (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Cetearylalcohol, Glycerin[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Extract[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Citric Acid, Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Parfum, Laurus Nobilis (Laurel) Fruit Oil[1], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool, Citrus Bergamia Peel Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Linalyl Acetate, Pinene, Pogostemon Cablin Oil

  1. uit biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Frankrijk, www.najel.net/en

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Najel Vaste shampoo voor normaal haar

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder