Propolia Organic Natural Defences Herbal Tea, 20 theezakjes (31 g)

De cafeïnevrije metgezel voor het koude seizoen

€ 7,19

(€ 231,94 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 theezakjes

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor volwassenen en kinderen
  • Warme, kruidige tonen
  • Met propolis, gember en rozemarijn
  • Kurkuma, kaneel en moerasspirea

Vaak samen gekocht met Yogi Tea Bio Throat Comfort, 30,60 g

Propolia Organic Natural Defences Herbal Tea, 20 theezakjes (31 g) € 7,19 (€ 231,94 / kg)
Yogi Tea Bio Throat Comfort, 30,60 g € 3,69 (€ 120,59 / kg)
Totaalprijs: € 10,88
Beschrijving

De Organic Natural Defences Herbal Tea is samengesteld voor de eerste tekenen van kou en de wisseling van de seizoenen. De formule combineert de eigenschappen van propolis met zorgvuldig geselecteerde planten en specerijen. Moerasspirea vormt een harmonieuze combinatie met rozemarijn, gember, kurkuma en kaneel en zorgt voor warme, kruidige tonen.

Bereiding:

  • Overgiet 1 zakje met 200 ml water van 80 °C.
  • Laat 3–5 minuten trekken.
  • Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid: 4 kopjes
Art. nr.: RAD-INFUIM
Inhoud: 31 g
EAN: 3760001823080
Merk: Propolia
Consistentie / Doseringsvorm: Thee in zakje
Productsoorten: Thee en thee accessoires
Eigenschappen: Cafeïnevrij
Geurnoten: Kruidig
Certificaten: EU-Bio zegel
Waarschuwing: Houd het product veilig en buiten bereik van kinderen, Bij zwangerschap of borstvoeding moet voor gebruik een arts worden geraadpleegd., Niet gebruiken/innemen bij een bekende allergie voor bijenproducten.
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Inhoud Thee: Theezakjes
Type verpakking: Doos
Brouwtijd: 3 Minuten, 4 Minuten, 5 Minuten
Ingrediënten

34 % Moerasspirea bloemen[1], 16 % gember onderstam[1], 14 % Rosmarinblätter[1], 14 % kurkuma wortel[1], Kaneelschors[1], 6,5 % propolisextract[1], Schwarzer Pfeffer (Piper nigrum)[1], vanille smaak[1]

  1. Ingrediënten uit biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: APIMAB LABORATOIRES SAS., Avenue du lac , 34800 , Clermont l’Hérault , Frankrijk, www.propolia.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Propolia Organic Natural Defences Herbal Tea