vielö Organic Cleansing Milk, 100 ml

Zachte en aangename zuiverende verzorging

€ 34,49

(€ 344,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Bestrijdt onzuiverheden
  • Delicaat geparfumeerd

Vaak samen gekocht met Dr. Hauschka Gezichtslotion, 100 ml

vielö Organic Cleansing Milk, 100 ml € 34,49 (€ 344,90 / L)
Dr. Hauschka Gezichtslotion, 100 ml € 29,99 (€ 299,90 / L)
Totaalprijs: € 64,48
Beschrijving

Deze milde reinigingsmelk verwijdert moeiteloos vuil en make-up, is mild voor de huid en voelt zacht en schoon aan. Gebruik deze reiniger wanneer de huid een frisse boost nodig heeft - 's ochtends, 's avonds of tussendoor.

Toepassing:

  • Masseer de reiniger zachtjes op het gezicht en de hals om te reinigen en spoel vervolgens af met lauw water.
Art. nr.: VIE-WS13EX100
Inhoud: 100 ml
EAN: 9120088280451
Merk: vielö
Productsoorten: Gezichtsreiniger
Huidtype: Elk huidtype
Geurnoten: Fris
Certificaten: Austria Bio Garantie
Algemene opmerkingen: Goed schudden voor gebruik
Gezichtsreiniger (Consistentie): Reinigingsmelk
Ingrediënten (INCI)

Lactis Serum Proteinum[2], Rosa Canina Fruit Extract[2], Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[2], Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate[1], Glycerin[2], Triticum Vulgare Germ Oil[2], Aqua[1], Cetyl Alcohol[1], Sodium Levulinate[1], Glyceryl Caprylate[1], Citricacid[1], Xanthan Gum[1], Sodium Anisate, Tocopherol (Vitamin E)[1], Lavandula Angustifolia Flower Oil[2], Potassium Sorbate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Salvia Officinalis (Sage) Oil[2], Citronellal[3], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[2], Polyglyceryl-4-Caprate[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[2], Arnica Montana Flower Extract[2], Geraniol[3], Sodium Lactate[1], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[2], Limonene[3], Citral[3]

  1. van natuurlijke oorsprong
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. uit natuurlijke etherische oliën
Aanvullende informatie voor gebruik
Juridische informatie
Fabrikant: vielö GmbH, Schulstrasse 7, 4642, Sattledt, Oostenrijk, office@vieloe.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor vielö Biologische Reinigingsmelk

2,0 van 5 sterren
5 Sterren
0 (0%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
1 (100%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling