100% Pure Matcha Oat Face Scrub, 88,70 ml

Verwijdert voorzichtig dode huidcellen

€ 39,99

(€ 450,85 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 88,70 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Rijke textuur
  • Hydrateert
  • Glutenvrij Glutenvrij
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Vaak samen gekocht met Biofficina Toscana Mild Wasmiddel, 500 ml

100% Pure Matcha Oat Face Scrub, 88,70 ml € 39,99 (€ 450,85 / L)
Biofficina Toscana Mild Wasmiddel, 500 ml € 15,49 (€ 30,98 / L)
Totaalprijs: € 55,48
Beschrijving

Deze rijke gezichtsscrub bevat fijn matchapoeder en colloïdale havermout om dode huidcellen voorzichtig te verwijderen. Matcha is ook rijk aan antioxidanten en cafeïne, die puistjes verhelderen, verzachten en verminderen. Plantaardige glycerine rondt de formule af en voorziet de huid van vocht.

Gebruik: Masseer een voldoende hoeveelheid peeling zachtjes in de gereinigde huid en was grondig af met lauw water.

Art. nr.: 100PCP-1FMFS
Inhoud: 88,70 ml
EAN: 843585108743
Merk: 100% Pure
Type peeling: Mechanische peeling
Productsoorten: Peeling
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Glutenvrij, Unisex, Vegan
Ingrediënten (INCI)

Glycerin, Montmorillonite, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Camelia Sinensis Leaf Extract[1]

  1. uit biologische teelt
Informatie over recept- en verpakkingswijzigingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: 100% PURE®, Purity Cosmetics Inc., Oakland Rd 2221, 95131, San Jose, Verenigde Staten, customerservice@puritycosmetics.com, 100percentpure.com
Gemachtigde die optreedt als EU-verantwoordelijke: MSL Solution Providers, Upper Pembroke St., Suite 5385, D02 X361, Dublin, Ierland, info@msl.io, msl.io

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor 100% Pure Matcha Oat Face Scrub

2 recensies in andere talen

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
3 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

3 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder