Antos Lip Balm, Damascena Rose (10 ml)

Bescherming en soepelheid voor je lippen

€ 5,48 € 6,09 -10%

(€ 548,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Smaak: Damascena Rose

Op voorraad vanaf 24. november

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 27. november

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Verkrijgbaar in verschillende smaken
  • Hydrateert & voedt

Vaak samen gekocht met Lavera PLUMPING Lippenbalsem, 8 ml

Antos Lip Balm, Damascena Rose (10 ml) € 5,48 (€ 548,00 / L)
Lavera PLUMPING Lippenbalsem, 8 ml € 3,68 (€ 460,00 / L)
Totaalprijs: € 9,16
Beschrijving

Deze lippenbalsem beschermt en herstelt schrale lippen dankzij de eigenschappen die worden aangetroffen in sheaboter, aloë vera en propolis.

Hoe te gebruiken:

  • Meerdere keren per dag op de lippen aanbrengen.

Actieve ingrediënten:

  • Amandel-, olijf-, rijst- en ricinusolie
  • Bijenwas en sheaboter
  • Propolis-extract, aloë vera en sint-janskruid
Art. nr.: ATS-L01
Inhoud: 10 ml
EAN: 8051122771677
Merk: Antos
Lipverzorging: Kleurloos
Consistentie / Doseringsvorm: Creme
Productsoorten: Lippenverzorging
Damascene roos

Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Oryza Sativa Seed Oil, Cera Alba (White Beeswax) Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Propolis Extract[1], Hypericum Perforatum Extract[1], Aloe Barbadensis[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis Seed Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Limonene, Linalool

  1. uit biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Italië, emmeduecosmetics@pec.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Antos Lip Balm

13 recensies in andere talen

3,2 van 5 sterren
5 Sterren
5 (23%)
4 Sterren
3 (14%)
3 Sterren
8 (38%)
2 Sterren
2 (9%)
1 Sterren
3 (14%)

21 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 13 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder