Comptoir des Huiles Calophyllum-olie (Tamanu), 100 ml

Perfect voor dagelijks gebruik

€ 16,09

(€ 160,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de veeleisende huid
  • Revitaliseert en verheldert
  • Ideaal voor vermoeide benen

Vaak samen gekocht met Martina Gebhardt Happy Aging Cream, 50 ml

Comptoir des Huiles Calophyllum-olie (Tamanu), 100 ml € 16,09 (€ 160,90 / L)
Martina Gebhardt Happy Aging Cream, 50 ml € 30,49 (€ 609,80 / L)
Totaalprijs: € 46,58
Beschrijving

Calophyllum, ook wel tamanu genoemd, heeft revitaliserende en verhelderende eigenschappen die ideaal zijn voor de contouren van de ogen, en voor vermoeide benen. Het kan ook worden gebruikt voor kleine onzuiverheden. De olie bevat linolzuur dat verzachtende en voedende effecten heeft en tegelijkertijd de huid beschermt tegen vochtverlies. Tevens versterken en regeneren calaustraline, inofylline, complexe polyfenolen en callofylloide de huid.

Toepassing:

  • Ogen: breng 1 druppel aan op de huid en dep zachtjes in de huid tot het geabsorbeerd is.
  • Benen: breng meerdere druppels aan op de benen en masseer vervolgens met zachte masserende bewegingen.

Let op: Deze olie is niet geschikt voor mensen die een antistollingstherapie ondergaan!

Art. nr.: PHIL-HUV-CAP-0100C
Inhoud: 100 ml
EAN: 3770009060653
Merk: Comptoir des Huiles
Plantensoort: Tamanu
Productsoorten: Huidverzorgingsolie
Huidtype: Veeleisende huid
Eigenschappen: Vegan
Certificaten: ECOCERT - Cosmos Organic
Calophyllum-olie

Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil[1]

  1. uit biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: PhileoL France, 332 rue Lieutenant Colonel Dagnaux, 57685, Augny, Frankrijk, www.phileol.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Comptoir des Huiles Calophyllum-olie (Tamanu)

1,0 van 5 sterren
5 Sterren
0 (0%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
1 (100%)

1 Beoordeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder