SCHAU AUF Di Biologische Voetbalsem Intensief, 100 ml

Rijke verzorging met biologische plantenoliën

€ 15,09

(€ 150,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge en gestreste huid
  • Voedende eigenschappen
  • Zorgt voor soepelheid

Vaak samen gekocht met Pure Skin Food Bio Power Balm, 15 ml

SCHAU AUF Di Biologische Voetbalsem Intensief, 100 ml € 15,09 (€ 150,90 / L)
Pure Skin Food Bio Power Balm, 15 ml € 8,99 (€ 599,33 / L)
Totaalprijs: € 24,08
Beschrijving

De Biologische Voetbalsem Intensief is ontwikkeld voor de bijzonder droge en gestreste huid. De rijke formule van biologische plantaardige oliën en geselecteerde natuurlijke actieve ingrediënten voedt en hydrateert diep.

Toepassing: dagelijks of naar behoefte royaal inmasseren - ook ideaal 's avonds met warme sokken.

Art. nr.: SAD-281413
Inhoud: 100 ml
EAN: 9120078281413
Merk: SCHAU AUF Di
Consistentie / Doseringsvorm: Balsem
Productsoorten: Voetverzorging
Huidtype: Veeleisende huid, Droge huid
Eigenschappen: Unisex, Vegan
Certificaten: BIOS BioCosmetics
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Airless dispenser
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Betula Pendula Water[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Benzyl Alcohol, Glycerin, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Xanthan Gum, Mentha Piperita Oil[1]

  1. biologisch
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Friedl & Robl Manufaktur GmbH, Oberhof 25, 3910, Zwettl, Oostenrijk, office@schauaufdi.net

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SCHAU AUF Di Biologische Voetbalsem Intensief