Sonnentor Wieder gut! Ontspannende Thee, 27 g

Voel je helemaal ontspannen

€ 4,29

(€ 158,89 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 27 g

Op voorraad vanaf 09. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 14. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Evenwichtige kruidenthee
  • Ideaal voor een gezellige avond
  • Pittige smaak

Vaak samen gekocht met Sonnentor Biologische Ontspanningsthee, 18 Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (18 g)

Sonnentor Wieder gut! Ontspannende Thee, 27 g € 4,29 (€ 158,89 / kg)
Sonnentor Biologische Ontspanningsthee, 18 Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (18 g) € 4,49 (€ 249,44 / kg)
Totaalprijs: € 8,78
Beschrijving

Geniet van uw avond met een heerlijk kopje Wieder gut! ontspannende thee. Gemoedsrust, sereniteit en een uitgebalanceerde mix van kruidenthee met lavendelbloemen en sinaasappelschil zijn belangrijke fundamenten voor ons dagelijks leven.

Het kruidige aroma neemt je mee naar een zomerweide in Zuid-Frankrijk. Een aangename smaakmaker in combinatie van lavendel en tijm kenmerkt de intens aromatische smaak. Deze indrukken worden onderstreept door een licht zure bloemige noot, die ook terug te vinden is in de afdronk.

Art. nr.: XPI-ST-027039
Inhoud: 27 g
EAN: 9004145027039
Merk: Sonnentor
Consistentie / Doseringsvorm: Thee in zakje
Productsoorten: Thee en thee accessoires
Certificaten: EU-Bio zegel
Inhoud Thee: Theezakjes
Brouwtijd: 5 Minuten, 6 Minuten, 7 Minuten, 8 Minuten, 9 Minuten, 10 Minuten
Biologische Thee, Puur nervositeit

melisse[1], appel munt[1], Lavendel[1], hop[1], korenbloembloesems[1], sinaasappelschillen[1]

  1. biologisch
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Oostenrijk, www.sonnentor.com/de-at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

0 recensies in Nederlands voor Sonnentor Wieder gut! Ontspannende Thee

2 recensies in andere talen

4,8 van 5 sterren
5 Sterren
8 (80%)
4 Sterren
2 (20%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

10 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder