Styx Coconut Vanilla Body Cream, 200 ml

Perfect voor dagelijks gebruik

€ 15,65 € 17,39 -10%

(€ 78,25 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Verhoogt de soepelheid van de huid
  • Met conditionerende kokosolie
  • Hydraterende verzorging

Vaak samen gekocht met Styx Aloe Vera Douchegel, 200 ml

Styx Coconut Vanilla Body Cream, 200 ml € 15,65 (€ 78,25 / L)
Styx Aloe Vera Douchegel, 200 ml € 9,89 (€ 49,45 / L)
Totaalprijs: € 25,54
Beschrijving

De Coconut Vanilla Body Cream van STYX bevat kokosolie in combinatie met rijke sheaboter, macadamia-olie en jojoba-olie voor een zijdezacht huidgevoel. Kostbare allround huidverzorging met vanillearoma's.

Toepassing:

  • Na reiniging op het lichaam aanbrengen.
Art. nr.: STX-18134
Inhoud: 200 ml
EAN: 9004432181345
Merk: Styx
Consistentie / Doseringsvorm: Creme
Productsoorten: Lichaamsverzorging
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Unisex, Vegan
Geurnoten: Zoet
Certificaten: ECOCERT - Cosmos Natural
Type verpakking: Blik
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Glyceryl Stearat Citrat, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Caprylic/Capric Triglyceride, Macadamia Ternifolia Seed Oil[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Cetyl Alcohol, Parfum[1], Glyceryl Stearate Se, Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Xanthan Gum, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Limonene, Cumarin

  1. natuurlijk parfum
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
Informatie over klimaatneutraliteit
Juridische informatie
Fabrikant: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Oostenrijk, office@styx.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Styx Coconut Vanilla Body Cream

8 recensies in andere talen

3,2 van 5 sterren
5 Sterren
2 (16%)
4 Sterren
3 (25%)
3 Sterren
3 (25%)
2 Sterren
3 (25%)
1 Sterren
1 (8%)

12 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 8 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder