GYADA Cosmetics Micellair Water, 400 ml

Verfrissende reiniging met panthenol, kamille en rode bosbes

€ 10,79 € 11,99 -10%

(€ 26,98 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Verwijdert make-up en vuil
  • Voor het gezicht, de ogen en de lippen
  • Revitaliserend en beschermend
  • AIAB AIAB
  • Nickel tested Nickel tested
  • Vegan Vegan

Vaak samen gekocht met Lavera Verstevigend Serum, 30 ml

GYADA Cosmetics Micellair Water, 400 ml € 10,79 (€ 26,98 / L)
Lavera Verstevigend Serum, 30 ml € 17,00 (€ 566,67 / L)
Totaalprijs: € 27,79
Beschrijving

Het milde en verfrissende Micellair Water is ideaal voor het verwijderen van make-up en onzuiverheden van het gezicht, de ogen en de lippen. De formule is verrijkt met panthenol en extracten van kamille, goudsbloem, malve, Mexicaanse reuzenuisop, rode bosbessen en korenbloem, waardoor ze hydrateert en reinigt zonder de huid te irriteren. Tegelijkertijd biedt ze revitaliserende en beschermende eigenschappen.

Toepassing:

  • Met een wattenschijfje op de te reinigen zones aanbrengen.
  • Vervolgens afspoelen.
Art. nr.: GYA-GC163
Inhoud: 400 ml
EAN: 8054609982719
Merk: GYADA Cosmetics
Productsoorten: Gezichtsreiniger
Eigenschappen: Nickel tested, Vegan
Certificaten: AIAB
PAO: 6 maanden
Waarschuwing: Oogcontact vermijden en zo nodig met veel water spoelen, Niet inslikken/drinken, Alleen uitwendig gebruiken., Alleen gebruiken op een gezonde huid, Houd het product veilig en buiten bereik van kinderen
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Panthenol, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Centaurea Cyanus Flower Water, Guaiazulene, Benzyl Alcohol, Disodium Cocoamphodiacetate, Polyglyceryl-4 Caprylate, Sodium Lauroyl Glutamate, Parfum[2], Phenylethanol, Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Decyl Glucoside, Diglycerin, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate

  1. uit biologische teelt
  2. volgens AIAB-richtlijnen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italië, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GYADA Cosmetics Micellair Water