GYADA Cosmetics Oogcontourcrème, 15 ml

Zachte verzorging met peptiden, cafeïne en Centella Asiatica

€ 7,19 € 7,99 -10%

(€ 479,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 15 ml

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Intensief hydraterend
  • Beschermende eigenschappen
  • Elasticiteit & soepelheid
  • AIAB AIAB
  • Nickel tested Nickel tested
  • Vegan Vegan

Vaak samen gekocht met Antos Rijst Vochtinbrengende Crème, 50 ml

GYADA Cosmetics Oogcontourcrème, 15 ml € 7,19 (€ 479,33 / L)
Antos Rijst Vochtinbrengende Crème, 50 ml € 8,09 (€ 161,80 / L)
Totaalprijs: € 15,28
Beschrijving

De hydraterende Oogcontourcrème overtuigt met haar fluweelzachte textuur en zorgvuldig geformuleerde receptuur. Ze biedt de gevoelige huid rondom de ogen beschermende eigenschappen en een aangenaam gehydrateerd huidgevoel dankzij peptiden, cafeïne en centella asiatica. De formule wordt compleet gemaakt met azuleen, muizendoornextracten en hyaluronzuur, die de elasticiteit en soepelheid behouden.

Toepassing: 's Ochtends en 's avonds op de huid rondom de ogen aanbrengen en zachtjes inmasseren tot het product volledig is ingetrokken.

Art. nr.: GYA-GC158
Inhoud: 15 ml
EAN: 8054609982665
Merk: GYADA Cosmetics
Consistentie / Doseringsvorm: Creme
Productsoorten: Oogzorg
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Nickel tested, Vegan
Certificaten: AIAB
PAO: 6 maanden
Waarschuwing: Oogcontact vermijden en zo nodig met veel water spoelen, Niet inslikken/drinken, Alleen uitwendig gebruiken., Alleen gebruiken op een gezonde huid, Houd het product veilig en buiten bereik van kinderen
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Doos, Tube
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Cetyl Alcohol, Cetearylalcohol, Ethylhexyl Palmitate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexyl Stearate, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Propandiol, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Caffeine, Acetyl Octapeptide-3, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Centaurea Cyanus Flower Water, Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Guaiazulene, Undecane, Benzyl Alcohol, Tridecane, Tocopherylacetat, Xanthan Gum, Panthenol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Silicia, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxyde

  1. uit biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italië, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GYADA Cosmetics Oogcontourcrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder