Savon du Midi Zeep met Sheabutter – Special Edition, Fleur de Coton (100 g)

Milde, verzorgende sheaboterzeep in een mooi vormgegeven doosje

€ 3,69 € 3,89 -5%

(€ 36,90 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Geur: Fleur de Coton

Katoenfris

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 2 voor maar € 3,50 / st.-10%
  • vanaf 3 voor maar € 3,30 / st.-15%
  • vanaf 6 voor maar € 3,18 / st.-18%

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Van hoogwaardige plantaardige oliën
  • Traditionele verzeping

Vaak samen gekocht met Savon du Midi Vaste Shampoo - Sensitive, 85 g

Savon du Midi Zeep met Sheabutter – Special Edition, Fleur de Coton (100 g) € 3,69 (€ 36,90 / kg)
Savon du Midi Vaste Shampoo - Sensitive, 85 g € 6,99 (€ 82,24 / kg)
Totaalprijs: € 10,68
Beschrijving

Tot op de dag van vandaag worden deze zepen met sheabutter in het zuiden van Frankrijk gemaakt volgens traditioneel vakmanschap. Hierbij staat de ambitie centraal om de Provençaalse zeepkunst in haar beste vorm te bewaren en voort te zetten. Als basis voor de zepen worden uitsluitend biologische plantaardige oliën gebruikt, die vervolgens worden verrijkt met biologische sheabutter (karité) en – afhankelijk van de variant – met zorgvuldig geselecteerde geurcomposities, etherische oliën of pigmenten. Zo ontstaan met zorg en ervaring bijzonder milde, verzorgende zepen.

Art. nr.: SDM-110598K
Inhoud: 100 g
EAN: 4260007647332
Merk: Savon du Midi
Consistentie / Doseringsvorm: Vaste stof
Productsoorten: Zeep
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Unisex, Vegan
Geurnoten: Exotisch, Fris, Lavendel, Poederachtig, Roos, Zoet, Citrus / Citrusachtig
Certificaten: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 12 maanden
Waarschuwing: Oogcontact vermijden en zo nodig met veel water spoelen, Alleen uitwendig gebruiken., Houd het product veilig en buiten bereik van kinderen
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Droog bewaren
Type verpakking: Doos
Ingrediënten (INCI)

Sodium Palmate[1], Sodium Palm Kernelate[1], Aqua, Parfum, Glycerin[1], Sodium Chloride, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Terpineol[3], Linalool[3], Eugenol[3], Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil[3], Citronellol[3]

  1. gemaakt van biologische ingrediënten
  2. uit biologische landbouw
  3. Uit etherische oliën / parfum
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352, Korschenbroich, Duitsland, mail@treibholz.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Savon du Midi Zeep met Sheabutter – Special Edition